Sygnały

Opis forum


#1 2008-05-20 21:36:48

arturek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 4
Punktów :   

"O. Rydzyk: nie jestem marsjaninem"

Odbieranie dobrego imienia kapłanowi, to przeszkadzanie ewangelizacji - tak o. Tadeusz Rydzyk skomentował wywiad posła Janusza Palikota dla dziennika "Polska", w którym został nazwany szatanem oraz oskarżony o kradzież pieniędzy i sianie nienawiści.
O. Rydzyk przyznał w Radiu Maryja, że musi zastanowić się, jak zareagować na wypowiedź posła PO.

- Ja nie chciałbym się tłumaczyć, że nie jestem Marsjaninem. To oczywiście jest jedna wielka nieprawda. Z drugiej strony jestem księdzem, katolikiem i jak ja mam się zachować? Muszę dbać o dobre imię kapłana, księży. Odbierając dobre imię jednemu kapłanowi, odbiera się wszystkim dobre imię, właśnie pomówieniami i kłamstwami - powiedział dyrektor Radia Maryja.

"Ja jestem księdzem i wiem, że będzie sąd ostateczny"

O. Rydzyk zaznaczył, że kłamstw doświadcza szczególnie od czasu, gdy zaczął tworzyć Radio Maryja. Jak powiedział, do radiowego archiwum rocznie trafia 3 tys. wycinków z prasy ogólnopolskiej, zawierających kłamstwa po jego adresem i rozgłośni. - Ja jestem księdzem i wiem, że będzie sąd ostateczny. Ja chcę na tym sądzie wypaść też jakoś przyzwoicie. Zawsze wszystko wybaczam ludziom. Jak mogę nie wybaczać? Ale z kolei jak to uporządkować, bo to jest nienormalne. Nie można pozwolić na to, żeby ktoś bezkarnie odbierał kapłanowi dobre imię - mówił o. Rydzyk.

- W ten sposób szkodzi się Kościołowi, szkodzi się dobru wspólnemu. Nie można do tego dopuszczać w kraju cywilizowanym. Ja się dziwię, że robią to mający władzę (....) Pan premier też to robił przed wyborami. Platforma robi to systematycznie - dodał.

Zdaniem o. Rydzyka rządzący chcą "odwrócić uwagę od problemów", a stosują przy tym takie techniki manipulacji, jak prowokowanie, szukanie wroga, tworzenie wroga.

"Ja się modlę za tego człowieka"

Dyrektor Radia Maryja prosił słuchaczy, aby podpowiedzieli mu, jak ma się zachować w tej sytuacji.

- Ja muszę wybaczać i wybaczam. Ja się modlę za tego człowieka (Palikota). Proszę też o modlitwę za innych, nie tylko za tego człowieka, za Polskę, żeby szatan nie zwyciężył w Polsce, tylko Pan Bóg, żeby miłość zwyciężała - mówił o. Rydzyk.

Wywiad z posłem Palikotem ukazał się w sobotnio-niedzielnym wydaniu dziennika "Polska". - Rydzyk, tak jak Dochnal, powinien być aresztowany, posiedzieć 4-5 lat w tzw. areszcie wydobywczym. Mielibyśmy w końcu uporządkowane życie polityczne, bo część ludzi, którzy patrzą na życie polityczne jak na miejsce do gromadzenia fortuny osobistej, zniknęłaby z niego - ocenił w wywiadzie Palikot.

- Ukradł pieniądze, które mu się nie należały. Mam nadzieję, że służby specjalne w Polsce zajmą się tym i wkrótce się czegoś dowiemy. To jest zły człowiek, czyli trzymając się języka teologicznego - on jest szatanem. Sieje w sercach ludzi nienawiść - mówił o o. Rydzyku poseł PO.

__________________________________________________________________________________________
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha:)))))))))))))
On wybacza;D hahahahaha ;D Jak on wrzuca na ludzi to jest ok, cicho nie ma problemu bo ojciec dyrektor świętość, a jak jego obrażać to obraza majestatu i do sądu od razu podawać te PiSiory lecą bo mocherowy beret im z tych pustych łbów spada xD

ŻAL

Offline

 

#2 2008-05-20 21:44:43

kaasienkaa

Nowy

Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: "O. Rydzyk: nie jestem marsjaninem"

" żeby szatan nie zwyciężył w Polsce, tylko Pan Bóg, żeby miłość zwyciężała"
buhaha xDD nie mam pytań xDD ;D ;D

Offline

 

#3 2008-05-23 16:23:48

matid

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: "O. Rydzyk: nie jestem marsjaninem"

HAHAHA XD RYDZYK TEŻ JEST ZABÓJCZY SERIO! CIEKAWE CZY GO NA WYCIECZCE SPOTKAMY xd HAHA O AUTOGRAF GO POPROSZĘ xd


LIFE IS BRUTAL AND FULL OF ZASADZKAS AND THERE ARE MANY KOPAS W DUPAS... AND SIGNALS TOO xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shadow-of-lostendard.pun.pl www.semaforskwierzyna.pun.pl www.klanman.pun.pl www.imwimiipagh.pun.pl www.scooterygostynteam.pun.pl